Po-Pá 7:00 - 15:00

/
/
LG Therma V 14 kW HU143MA.U33
Tepelné čerpadlo vzduch-voda LG Therma V 12 kW HU123MA.U33

LG Therma V 14 kW HU143MA.U33

Typ zapojení: Split

LG Therma V 14 kW HU143MA.U33 přináší dokonalou kombinaci vysokého výkonu a energetické účinnosti pro vaše domácí vytápění. Toto robustní tepelné čerpadlo je navrženo tak, aby poskytovalo maximální teplo a pohodlí i ve větších domácnostech, přičemž zachovává příznivou energetickou bilanci. S ohledem na uživatelský komfort a snížení provozních nákladů vám tento model umožní užívat si stabilní a efektivní vytápění bez zbytečných výdajů.

154 133,- Kč Bez DPH

Nejrychlejší na trhu

Své produkty máme skladem, a proto trvá kompletní dodání, montáž a spuštění 3 týdny

Nejlepší ceny

Kompletní cena včetně napojení (topenářské, chlaďařské a elektrikářské práce) na systém a montáž se pohybuje kolem 200 000,- Kč

Vše zařídíme

Zařídíme dotace, změnu tarifu, montáž vašeho zařízení a následné servisní prohlídky i opravy

Proč LG Therma V 14 kW HU143MA.U33?

Tepelné čerpadlo vzduch-voda LG Therma V 14 kW HU143MA.U33 je úsporné a tiché díky nejnovější technologii kompresorů LG R1 Scroll. Ta přináší čtyřikrát vyšší energetickou účinnost, než klasické topné systémy. Snadné ovládání, které zvládne každý, zajišťuje pohodlný a bezstarostný chod. Automatická regulace upravuje výkon tepelného čerpadla a tím i teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě. Tak udržuje vámi požadovanou teplotu s minimálními náklady na vytápění nebo chlazení, ale také zajišťuje nízkou hlučnost venkovní jednotky. S Wi-Fi modulem můžete mít přehled o vašem vytápění přímo v telefonu, kde lze také zařízení ovládat.

Na úspoře se podílí také nové chladivo R410, díky kterému má tepelné čerpadlo špičkový výkon a nízkou spotřebu, ale zároveň je šetrné k životnímu prostředí. Chtěli byste používat zařízení jako klimatizaci? Jeho navržení zajišťuje nejen možnost vytápění, ale i chlazení. Letní horké dny již nikdy nebudou váš problém. Proto je LG Therma V 14 kW HU143MA.U33 mnohostranné v nových i renovovaných budovách. Můžete k němu připojit radiátory, podlahové i stěnová vytápění, fancoilové jednotky, podlahové konvektory, bazény a fotovoltaické články.

LG Therma V 14 kW HU143MA.U33 je registrované v dotačních programech SFŽP a SIEA. Dotační programy se vztahují jak na stávající bydlení, tak na novou výstavbu. Potřebujete pomoci s Kotlíkovou dotací nebo Novou zelenou úsporám? Neváhejte nás kontaktovat a my za vás vše zařídíme, zařízení namontujeme a budeme ho nadále servisovat.

V případě náhlé poruchy je tepelné čerpadlo vybaveno pomocným zdrojem tepla, který vás nenechá ve štychu. Protože své zařízení známe skrz na skrz, naskladnili jsme nejčastější náhradní díly, které jsou potřeba k opravě vašeho zařízení. Na případné havárie proto reagujeme ihned.

Technické parametry

Topný výkon:

14 kW

Třída účinnosti:

A+++

COP 7/35:

4,41

COP -7/35:

3,30

COP 7/50:

3,01

COP -7/50:

2,30

Maximální teploty výstupní vody:

57°C

Hladina jmenovitého akustického výkonu:

64 dB(A)

Rozměry venkovní jednotky:

950 × 1380 × 330 mm

Hmotnost venkovní jednotky:

94 kg

Elektrické parametry

Napájení, frekvence:

400V, 50 Hz

Maximální proud:

16 A

Kontaktujte nás

Pro všechny dotazy ohledně tepelných čerpadel a klimatizací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení.