Po-Pá 7:00 - 15:00

/
/
LG Therma V 7 kW HU071MR.U44
Tepelné čerpadlo vzduch-voda LG Therma V 7 kW HU071MR.U44

LG Therma V 7 kW HU071MR.U44

Typ zapojení: Split

LG Therma V 7 kW HU071MR.U44 představuje ideální řešení pro efektivní vytápění středně velkých domácností. S výkonem 7 kW je tento model schopen poskytnout dostatečné množství tepla, přičemž zůstává energeticky úsporný. Jeho kompaktní design a tichý provoz dělají z HU071MR.U44 vhodnou volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé, účinné a nenáročné řešení pro svůj domov. S tímto tepelným čerpadlem získáte pohodlí a teplotní stabilitu, aniž byste museli obětovat úspory na energii nebo omezovat svůj životní prostor. LG Therma V 7 kW HU071MR.U44 je tak skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit komfort a energetickou efektivitu.

100 402,- Kč Bez DPH

Nejrychlejší na trhu

Své produkty máme skladem, a proto trvá kompletní dodání, montáž a spuštění 3 týdny

Nejlepší ceny

Kompletní cena včetně napojení (topenářské, chlaďařské a elektrikářské práce) na systém a montáž se pohybuje kolem 200 000,- Kč

Vše zařídíme

Zařídíme dotace, změnu tarifu, montáž vašeho zařízení a následné servisní prohlídky i opravy

Proč LG Therma V 7 kW HU071MR.U44?

Tepelné čerpadlo vzduch-voda LG Therma V 7 kW HU071MR.U44 je úsporné a tiché díky nejnovější technologii kompresorů LG R1 Scroll. Ta přináší čtyřikrát vyšší energetickou účinnost, než klasické topné systémy. Snadné ovládání, které zvládne každý, zajišťuje pohodlný a bezstarostný chod. Automatická regulace upravuje výkon tepelného čerpadla a tím i teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě. Tak udržuje vámi požadovanou teplotu s minimálními náklady na vytápění nebo chlazení, ale také zajišťuje nízkou hlučnost venkovní jednotky. S Wi-Fi modulem můžete mít přehled o vašem vytápění přímo v telefonu, kde lze také zařízení ovládat.

Na úspoře se podílí také nové chladivo R32, díky kterému má tepelné čerpadlo lepší výkon a nižší spotřebu, ale zároveň je šetrnější k životnímu prostředí. Chtěli byste používat zařízení jako klimatizaci? Jeho navržení zajišťuje nejen možnost vytápění, ale i chlazení. Letní horké dny již nikdy nebudou váš problém. Proto je LG Therma V 7 kW HU071MR.U44 mnohostranné v nových i renovovaných budovách. Můžete k němu připojit radiátory, podlahové i stěnová vytápění, fancoilové jednotky, podlahové konvektory, bazény a fotovoltaické články.

LG Therma V 7 kW HU071MR.U44 je registrované v dotačních programech SFŽP a SIEA. Dotační programy se vztahují jak na stávající bydlení, tak na novou výstavbu. Potřebujete pomoci s Kotlíkovou dotací nebo Novou zelenou úsporám? Neváhejte nás kontaktovat a my za vás vše zařídíme, zařízení namontujeme a budeme ho nadále servisovat.

V případě náhlé poruchy je tepelné čerpadlo vybaveno pomocným zdrojem tepla, který vás nenechá ve štychu. Protože své zařízení známe skrz na skrz, naskladnili jsme nejčastější náhradní díly, které jsou potřeba k opravě vašeho zařízení. Na případné havárie proto reagujeme ihned.

Technické parametry

Topný výkon:

7 kW

Třída účinnosti:

A+++

COP 7/35:

4,9

COP -7/35:

2,72

COP 7/50:

3,55

COP -7/50:

2,11

Maximální teploty výstupní vody:

65°C

Hladina jmenovitého akustického výkonu:

60 dB(A)

Rozměry venkovní jednotky:

950 × 834 × 330 mm

Hmotnost venkovní jednotky:

59 kg

Elektrické parametry

Napájení, frekvence:

230V, 50 Hz

Maximální proud:

22 A

Kontaktujte nás

Pro všechny dotazy ohledně tepelných čerpadel a klimatizací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení.