Po-Pá 7:00 - 15:00

/
/
LG Therma V 9 kW HM091M.U44

LG Therma V 9 kW HM091M.U44

Typ zapojení: Monoblok

Toto tepelné čerpadlo kombinuje pokročilou technologii vzduch-voda s inteligentním designem pro maximální účinnost. Užijte si pohodlí a teplý domov s výraznými úsporami na energii, aniž byste museli dělat kompromisy v komfortu. Ideální volba pro moderní, energeticky úsporný domov.

131 795,- Kč Bez DPH

Nejrychlejší na trhu

Své produkty máme skladem, a proto trvá kompletní dodání, montáž a spuštění 3 týdny

Nejlepší ceny

Kompletní cena včetně napojení (topenářské, chlaďařské a elektrikářské práce) na systém a montáž se pohybuje kolem 200 000,- Kč

Vše zařídíme

Zařídíme dotace, změnu tarifu, montáž vašeho zařízení a následné servisní prohlídky i opravy

Proč LG Therma V 9 kW HM091M.U44?

LG Therma V HM091M.U44 je přesně to, co potřebujete pro pohodlné a efektivní vytápění vašeho domova. S tímto tepelným čerpadlem získáváte spolehlivý, tichý a energeticky účinný systém, který dokáže zlepšit váš domácí komfort bez zbytečných komplikací.

Tento model byl navržen s důrazem na maximální výkon při minimální spotřebě, což vám umožní ušetřit na účtech za energii, aniž byste museli obětovat pohodlí a teplo, na které jste zvyklí. Díky sofistikovanému systému řízení a optimalizace provozu LG Therma V HM091M.U44 si můžete být jisti, že vaše domácnost bude vždy vytopena na komfortní teplotu.

Jeho ovládání je intuitivní a snadné, což znamená, že nemusíte trávit hodiny studováním složitých manuálů. Ať už jste doma nebo pryč, můžete očekávat konstantní úroveň pohodlí. Toto tepelné čerpadlo je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý, efektivní a spolehlivý způsob, jak udržet svůj domov v teple bez starostí.

Technické parametry

Topný výkon:

9 kW

Třída účinnosti:

A+++

COP 7/35:

4,70

COP -7/35:

3,15

COP 7/50:

Neuvedeno

COP -7/50:

Neuvedeno

Maximální teploty výstupní vody:

65°C

Hladina jmenovitého akustického výkonu:

57 dB(A)

Rozměry venkovní jednotky:

1239 x 834 x 330 mm

Hmotnost venkovní jednotky:

89 kg

Elektrické parametry

Napájení, frekvence:

230V, 50 Hz

Maximální proud:

23 A

Kontaktujte nás

Pro všechny dotazy ohledně tepelných čerpadel a klimatizací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení.