Po-Pá 7:00 - 15:00

/
/
Zealux XAH16Csi32T 16 kW

Zealux XAH16Csi32T 16 kW

Typ zapojení: Monoblok

Seznamte se s tepelným čerpadlem Zealux INVERBOOST, které dokáže udělat z vašeho domova oázu pohodlí. Náš vše v jednom systém, který propojuje vytápění a chlazení vzduchu, podlahové vytápění a ohřev užitkové vody, vám poskytne vše, co potřebujete pro váš každodenní život. Navíc díky vysoké energetické účinnosti a šetrnosti k životnímu prostředí napomůže k vašemu nízkouhlíkovému životnímu stylu.

124 300,- Kč Bez DPH

Nejrychlejší na trhu

Své produkty máme skladem, a proto trvá kompletní dodání, montáž a spuštění 3 týdny

Nejlepší ceny

Kompletní cena včetně napojení (topenářské, chlaďařské a elektrikářské práce) na systém a montáž se pohybuje kolem 200 000,- Kč

Vše zařídíme

Zařídíme dotace, změnu tarifu, montáž vašeho zařízení a následné servisní prohlídky i opravy

Proč Zealux XAH16Csi32T 16 kW?

Představujeme Zealux INVERBOOST, tepelné čerpadlo vzduch/voda, které přináší revoluční úsporu energie. Díky nejnovější technologii INVERBOOST dosahuje nejvyšší úrovně energetické účinnosti na trhu a výrazně snižuje spotřebu energie.

V naší řadě tepelných čerpadel Zealux INVERBOOST používáme zelené chladivo R32, které je přátelštější k životnímu prostředí. Jeho potenciál globálního oteplování je o dvě třetiny menší než u R410a.

INVERBOOST také nabízí inteligentní řízení, takže můžete ovládat svůj systém kdekoli a kdykoli jednoduchým kliknutím na telefonu. Kontroler a aplikace jsou multifunkční a snadno použitelné, s možností nastavení teploty vody, režimu provozu, časovače a kontroly parametrů.

Příjemné ticho a pohodlí jsou dalšími klíčovými vlastnostmi tepelného čerpadla Zealux INVERBOOST. Díky použití několika technologií pro snížení hluku je provozní hluk snížen na 42 dB(A), což vám umožní vychutnat si klidný domácí život a neotrávit souseda hlukem.

Zealux INVERBOOST je perfektní řešení pro úsporu energie, poskytuje vytápění a chlazení a ohřev teplé úžitkové vody. Může nahradit nebo pracovat s tradičními plynovými nebo elektrickými kotly.

Tepelné čerpadlo Zealux INVERBOOST je navrženo tak, aby se dalo instalovat téměř ve všech nemovitostech, včetně domů s omezeným prostorem. Snadná instalace a údržba jsou dalšími výhodami.

Když je vybrán režim chlazení, systém automaticky přepíná mezi režimy chlazení a vytápění v závislosti na venkovní teplotě, čímž slouží jako klimatizace pro všechna roční období.

Technické parametry

Topný výkon:

16 kW

Třída účinnosti:

A+++

COP 7/35:

4,64

COP -7/35:

2,92

COP 7/50:

3,22

COP -7/50:

1,99

Maximální teploty výstupní vody:

55°C

Hladina jmenovitého akustického výkonu:

41 dB(A)

Rozměry venkovní jednotky:

1260 x 1052 x 425 mm

Hmotnost venkovní jednotky:

109 kg

Elektrické parametry

Napájení, frekvence:

380V, 50 Hz

Maximální proud:

11,4 A

Kontaktujte nás

Pro všechny dotazy ohledně tepelných čerpadel a klimatizací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení.